Aj v tomto šk. roku vyhlásilo Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva v Liptovskom Mikuláši súťaž pod názvom „Drieme v tebe ilustrátor?“. Naše šikovné deti z ŠKD zapojili svoju fantáziu a pod ich rukami vznikali krásne dielka o povestiach jaskýň Spiša. Ich snaha priniesla aj „ovocie“. Jednou z ocenených predsedníčkou poroty bola aj naša Elizabetka Hatalová z 2.A. Celkovo bolo prihlásených 473 ilustrácií, z ktorých bolo hodnotených 445. Získať takéto ocenenie je pre nás pekný úspech. Nech je to motiváciou pre ďalšie tvorenie našich detí.
Víťazné diela si môžete pozrieť na online výstave na stránke múzea https://www.smopaj.sk/sk/clanok/760-online-vystava alebo osobne v priestoroch múzea. Prikladám aj všetky nádherné ilustrácie našich detí. Na záver chcem povzbudiť aj ostatné deti, nech si rozvíjajú svoj nielen výtvarný talent.